KONST / Litografier / Grafiska blad 11755361
*
nr 1175 5361
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st. 32x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2018
kl 18:18:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 12:18:18
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1175 5361
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st. 32x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 12:18:18 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45